Węgry: Narodowcy zablokowali fabrykę Coca Coli za promocję homoseksualizmu [WIDEO]

0
1050
[bsa_pro_ad_space id=5]
– Narodowa partia Nasza Ojczyzna (Mi Hazánk) wzywa do bojkotu amerykańskiego producenta napojów bezalkoholowych Coca-Coli w związku z niedawno rozpoczętą kampanią reklamową firmy promującą akceptację gejów – powiedział dzisiaj na zainicjowanej przed siedzibą międzynarodowej firmy w Dunaharaszti niedaleko Budapesztu lider partii, László Toroczkai.

– Do czasu, gdy Coca-Cola przestanie promować homoseksualizm, Mi Hazánk będzie organizować cotygodniowe protesty i wezwie swoich zwolenników do przyłączenia się do bojkotu produktów firmy – stwierdził polityk, który gościł m.in. na warszawskich Marszach Niepodległości.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Toroczkai powiedział, że firma przyznała, iż ​​prowadzi kampanię na rzecz ”małżeństw” osób tej samej płci w kilku krajach i sponsoruje tzw. parady i marsze równości.

– Mi Hazánk uważa, że ​​firma produkująca napoje bezalkoholowe nie powinna prowadzić działalności politycznej ani ingerować w życie prywatne innych ludzi, a jej zadaniem nie powinno być wzmacnianie dewiacji społecznej -orzekł Toroczkai.

Wezwał Coca-Colę, by „wróciła do swojej własnej działalności” i „nie atakowała rodzin, tradycyjnych wartości ani społeczeństwa”.

Jako pierwszy akt protestu jego partii, Toroczkai wylał produkty Coca-Coli na asfalt przed siedzibą firmy.

Cztery samochody działaczy zablokowały wjazd. Rozpostarto też duży baner z napisem „Co dalej? Pedofilia? #Loveislove?”.

 

[bsa_pro_ad_space id=4]