Menedżer parady równości próbował umówić się z 14-latkiem, obiecując „nauczyć go wszystkiego” o sado-maso…Szwecja !!

0
1765
[bsa_pro_ad_space id=5]

Fikcyjne konto 14-letniego chłopca, założone przez dziennikarzy śledczych szwedzkiego dziennika “Svenska Dagbladet” w celu zbadania rozprzestrzeniania się pedofilii w szwedzkiej społeczności LGBT, otrzymało ponad 100 propozycji seksualnych, m.in. od „kluczowej osoby w społeczności parady Stockholm Pride” i urzędnika MSZ.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Nieujawniony z nazwiska menedżer największego przemarszu LGBT w kraju, według gazety mówił o seksie BDSM z chłopcem i obiecał „nauczyć go wszystkiego”. Zadawał też intymne pytania dotyczące seksu i określił siebie jako „dominującego”, wyrażając jednocześnie swoje pragnienie poznania chłopca w celach seksualnych. Mężczyzna poprosił także „Davida” o wysłanie zdjęć i filmów jego nagiego ciała. BDSM to skrótowiec pochodzący od słów „związanie” i „dyscyplina” (ang. bondage & discipline, B&D), „dominacja” i „uległość” (ang. domination & submission, D&s, D/s), sadyzm i masochizm (ang. sadism & masochism, S&M).

– Zarząd i kierownictwo sztokholmskiej Pride nie mają obecnie wiedzy na temat związku między człowiekiem wymienionym w artykule a Stockholm Pride – zareagowali na doniesienia gazety organizatorzy.

“Svenska Dagbladet” zidentyfikowała innego mężczyznę, który próbował spotkać się z „Davidem” na placu Sergels Torg jako wysokiego urzędnika w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, które jednak odmówiło skomentowania tych informacji.

Szwecja ma najwięcej festiwali LGBT na jednego mieszkańca na świecie, z ponad 30 różnymi świętami w całym kraju. Największą i najbardziej znaną jest Stockholm Pride – największe święto LGBT w Skandynawii od 1998 r. Szwedzka społeczność LGBT cieszy się poparciem czołowych polityków i partii politycznych, najwyższych urzędników, a nawet kluczowych instytucji, takich jak Siły Zbrojne, który w ubiegłym roku zorganizowało kampanię pro-LGBT.

za: dzienniknarodowy.pl, svd.se, friatider.se

[bsa_pro_ad_space id=4]