Nieziemskie półfinały Ligi Mistrzów: Duże straty odrobili Liverpool i Tottenham. Angielski finał w Madrycie 1 czerwca.

0
48

Liverpool, wtorek 7 maja 2019:

FC Liverpool – FC Barcelona 4:0. W pięknym katalońskim mieście Barcelona było 3:0 dla FCB. Suma 4:3 dla Liverpoolu i to drużyna Jurgena Kloppa zagra w finale.

Amsterdam, środa 8 maja 2019:

Ajax Amsterdam (AFC Ajax) przegrał półfinał Ligi Mistrzów z Tottenham Hotspur FC w ostatniej minucie doliczonego czasu gry. Tydzień temu w Londynie Ajax wygrał na wyjeździe 1:0. Wczoraj do przerwy u siebie w Amsterdamie prowadził 2:0 i nic, NIC, nie zapowiadało, że nie wejdzie do finału. Jednak od 55 minuty do 96 minuty 3 gole zdobył Lucas Moura (na zdjęciu). Podczas gdy inne portale mówią o pieniądzach (ile milionów stracił na jego transferze PSG, jaka jest jego wycena), my zwracamy uwagę, że po każdej ze zdobytych bramek widoczny był wyraźny kontakt zawodnika z Bogiem. Prawdopodobnie udzieliło się to również trenerowi po meczu. Niemożliwe okazało się możliwe.

Święci powiadają: “Rób wszystko tak, jakby wszystko zależało od ciebie, módl się tak, jakby wszystko zależało od Boga”. Coś z tego było wczoraj widoczne.