COP24: Fraszka na zakończenie szczytowania w Katowicach + film „Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja?” [WIDEO PCh24.TV]

0
1118
[bsa_pro_ad_space id=5]

Sekretarz generalny ONZ: „Musimy być ambitniejsi, by dać ODPÓR zmianom klimatu.”

[bsa_pro_ad_space id=8]

 

Wanda Kapica

Szczyt klimatyczny się odbył
Z jakiegoś powodu
W mieście, co niegdyś nosiło
miano Stalinogrodu…

Bo tylko tutaj da się
wdrożyć protokół z Kioto
z porozumieniem paryskim…

A chodzi właśnie o to,
że w czasach kiedy nad światem
jaśniało „Słońce ludzkości”
prawdziwe Słońce po prostu
zaczęło pękać z zazdrości.
Jako że Słońce było
zawzięte szalenie
zemściło się powodując
globalne ocieplenie.

Gdy naukowcy odkryli
efekt cieplarniany,
złośliwy klimat wprowadził
bardzo przewrotne zmiany.
Podstępnie kłam zadając
uczonej prognostyce,
wnet zesłał srogie zimy
mrozy i śnieżyce…
Ukazał prawdziwe oblicze
rażony naukowością,
nie mając innego wyboru,
też zaczął walczyć
z ludzkością…

Naukowcy zaczęli
debatować zatem,
Co zrobić, by nie polec
W nierównej walce z klimatem.
Toteż aby obmyślać
broń wszelkich rodzajów
łączą się utracjusze
niemal wszystkich krajów!

„Musimy być ambitniejsi”
– Mówią całemu światu –
Wiadomo… ambicją można
dać odpór zmianom klimatu.

Już wkrótce zamontują
regulator, który
w niebie uporządkuje
zmiany temperatury,
jednocześnie na ziemi,
dla dobra ludzkości
podkręci ceny paliw
i elektryczności.

Wkrótce się przekonamy,
jak już przyjdzie pora,
o dobroczynnych skutkach
tego regulatora…
zwłaszcza, gdy po przyjęciu
katowickiego pakietu
przestaniemy używać
węgla i brykietu.

ZA: http://fraszki-ulotki.info/2018/12/ambitne-plany-na-klimatyczne-zmiany.htmlPoniżej bardzo dobry, 20 min. film pt. „Globalne ocieplenie czy globalna manipulacja?” przygotowany przez PChTV, w którym występują naukowcy, dziennikarze i publicyści nie zapraszani z reguły do mediów głównego nurtu.

W filmie wypowiada się m.in. Wolfgang Müller, z Europejskiego Instytutu Klimatu i Energii: „To bardzo interesujące, że tak naprawdę każdy wydaje się skupiać na emisji CO2. Mówienie o dwutlenku węgla jest niemal czymś takim, jakby nie chciało się dostrzegać reszty świata. W Niemczech wiele lat temu urzędnicy stwierdzili <<Wiecie, jest polityczna decyzja, że mamy globalne ocieplenie w wyniku działalności człowieka, wywołane emisją CO2>>. Oczywiście to nie jest wystarczająca odpowiedź. Kwestia emisji CO2 ma prawdopodobnie związek ze Światową Organizacją Meteorologiczną, która w latach 80-tych XXw. próbowała szukać czynników sterujących pogodą. A zatem, kiedy pojawiła się sugestia: <<Okej, a zatem powinniśmy się przyjrzeć aktywności słońca>>, oni odpowiadali <<Nie, nie, nie, zrobimy to bez słońca>>”.

Dennis Avery, były doradca Departamentu Rolnictwa w USA mówi w filmie: „Współzależność pomiędzy CO2 a temperaturą ziemi w ostatnich stu latach wynosiła ok. 19%, co jest bardzo niskim wynikiem. Współzależność pomiędzy liczbą plam na słońcu, a naszymi temperaturami wynosi 79%. Moje pytanie jest takie: Dlaczego mówi się o CO2, a nie o liczbie plam na słońcu ? (…)”

A co z fotosyntezą, co z roślinami, dla których dwutlenek węgla jest niezbędny ? Tak mówi o tym Craig Idso z Centrum Badań Dwutlenku Węgla i Globalnej Zmiany: „Mamy tysiące badań, które pokazują, że CO2 nie jest zanieczyszczeniem, jest nawozem dla roślin. A im więcej CO2 w powietrzu, tym większy i lepszy rozwój roślin. A więc macie tutaj w Polsce sporo upraw rolnych. (…) Ta ziemia uprawna będzie czerpać korzyści ze wzrostu CO2. Rolnicy ujrzą większe zbiory. Te zbiory wzrosną od 25 do 55 % wraz z podwojeniem się CO2 pod koniec tego wieku w porównaniu do tego, co była w czasach przedindustrialnych. (…) To opiera się na twardych danych”.

Craig Idso kontynuuje: „Czy CO2 jest wykorzystywane do kontrolowania narodów, jako narzędzie do kontroli narodów ? Zdecydowanie ! Ponieważ jeśli można kontrolować węgiel, można kontrolować życie. Więc jeśli wam mówią, ile możecie emitować CO2, to tak naprawdę mówią, jak bardzo może przyrastać wasz PKB. Ponieważ PKB jest w wysokim stopniu skorelowane z emisją CO2″.

[bsa_pro_ad_space id=4]