Konferencja o ekoideologii: „ONZ chce jeszcze większej kontroli”

0
808
[bsa_pro_ad_space id=5]

ONZ jest organizacją polityczną, wykorzystującą naukowców do swoich celów. Nie chcą zmian klimatu, chcą jeszcze większej kontroli. (…) największe zagrożenie dla Polski płynie dzisiaj z katowickiej konferencji – powiedział Marc Morano, były polityk Partii Republikańskiej, podczas sesji zatytułowanej „Jaka polityka wobec zmian klimatu jest dobra dla Polski?”, odbywającej się w Gliwicach.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Prelegenci prezentowali różne wizje kształtu polskiej energetyki w kontekście widocznych dzisiaj zmian klimatycznych.

W tym roku przeżywamy kolejną już rocznicę niespełnionej przepowiedni Ala Gore’a, który odbierając pokojową nagrodę Nobla, przepowiadał, że do 2014 roztopią się bieguny a paliwa kopalne wkrótce się skończą. (…) Dzisiaj należymy do najmniej uzależnionych od dostaw energii krajów w UE i ktoś chce to zmienić – powiedział dr Tomasz Teluk, prezes Fundacji Instytut Globalizacji, organizatora konferencji.

Przeraża mnie, w jak olbrzymim stopniu idea tzw. globalnego ocieplenia, będącego konsekwencją działań człowieka, wydaje się akceptowana przez całe społeczeństwo. Nie wiem jak można dziś uczyć ludzi zmiany patrzenia na ten temat – mówił za pośrednictwem komunikatora Skype dr Walt Cunnigham, astronauta, były członek misji Apollo 7 – Społeczeństwo nie jest nawet zainteresowane szukaniem danych dotyczących tego, co naprawdę się dzieje. Na obecną zmianę temperatury wpływa jeszcze wiele innych zjawisk. Niewielu zdaje sobie sprawę, jak nikły wpływ ma na to wszystko człowiek. Nikomu nie przeszkadza fakt, że poziom mórz oraz temperatura jest najniższa od 6 milionów lat – mówił.

Craig Rucker, prezydent wolnorynkowej organizacji pro-środowiskowej CFACT z Waszyngtonu, wskazywał na dwa czynniki, za pomocą których Organizacja Narodów Zjednoczonych próbuje kierować losami narodów. Pierwszy z nich to globalne ocieplenie, drugim jest tzw. zrównoważony rozwójKto jest tą „diaboliczną siłą”, która niszczy całą planetę? To człowiek! (…). Chcą zakazać jedzenia mięsa, zabronienia używania plastiku czy korzystania z samochodów. Chcą także zatrzymać wszystkie rzeczy, które ich zdaniem zanieczyszczają planetę. Zero kopalni, zero węgla, zero wycinania drzew – wskazywał na strategię ekologistów. – Tak naprawdę wolny rynek i wzrost populacji idzie w parze ze zmniejszeniem zanieczyszczenia. Wystarczy popatrzeć, jak zanieczyszczone były państwa bloku wschodniego. Nasza przyszłość jest bardzo jasna, jeżeli tylko obierzemy kurs na wolność gospodarczą i rozwijanie technologii – dodał.

Marc Morano wskazywał, że Kanadę czy Francję dzisiaj ogarniają masowe protesty związane z wprowadzeniem agendy klimatycznej, a jeszcze kilka lat temu państwa te były liderami we wprowadzaniu „zielonej polityki”. – Największe zagrożenie dla Polski płynie dzisiaj z katowickiej konferencji – podkreślił.

ONZ mówi, że 97 procent naukowców zgadza się co do poglądów dotyczących zmian klimatycznych. To wierutne kłamstwo. Będą wam chcieli wmówić, że polskie kopalnie węgla niszczą planetę – nie wierzcie im. ONZ powie, że są jedną z najlepszych placówek naukowych – to również kłamstwo. Oni są organizacją polityczną, wykorzystującą naukowców do swoich celów. Nie chcą zmian klimatu, chcą jeszcze większej kontroli – analizował politykę Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Jest taki jegomość, starszy pan który się nazywa Paul Ehrlich, który twierdzi, że liczba ludności świata musi zmaleć do jedynie miliarda. No ale od kogo tu zacząć? Oto jest pytanie! – ironizował Stanisław Michalkiewicz. – Drugi problem, to w jaki sposób przeprowadzić tę operację? (..) Będzie to wymagało ścisłej kontroli życia seksualnego – dodał.

PR

[bsa_pro_ad_space id=4]