Repolonizacja TVP pilnie potrzebna

0
112

Naiwny lud (ten bardziej patriotyczny) strasznie się oburza z powodu tego, co wyczynia TVN. Oburzenie jest słuszne, lecz tak jak zwykle bywa wśród pisowskich patriotów nie przekroczy granic wirtualnej klatki na portalach społecznościowych. Większość oburzonych nie zdaje sobie sprawy, że amerykański właściciel TVN, korzystający dodatkowo z protekcji Departamentu Stanu USA realizuje wytyczne propagandowe, będące ważnym elementem siania destrukcji i chaosu, które w Polsce generują bez wyjątku WSZYSTKIE zagraniczne media. Cóż bowiem oznacza hasło ulica i zagranica w praktyce? Oznacza nie tylko Niemcy i Rosję, ale także Izrael i USA. W tym momencie kończy się logiczne myślenie u zwolenników PiS i następuje blokada umysłowa. W tym stanie rzeczy fakty nie mają najmniejszego znaczenia. Znaczenie mają tylko komunikaty z Nowogrodzkiej, a te mówią jedynie o odłożonej w czasie „repolonizacji” z powodu „niemożności otwierania kolejnych frontów”.

TVP, czyli antypolskie i antykatolickie misie z telewizyjnego okienka

Gołym okiem widać, że polski kapitał nie gwarantuje ani poziomu moralnego, ani rzetelności dziennikarskiej zatrudnionych w tym przybytku wyrobników. Obok cenzury funkcjonuje zakaz dla prawicowych publicystów: Sumlińskiego, Michalkiewicza, Gadowskiego, Żebrowskiego, Brauna, Karonia oraz polityków Ruchu Narodowego.

Za to w ramach parytetu na antypolskość i antykulturowy marksizm zaprasza się: Biedronia, Zandberga, Czarzastego, Ikonowicza, a nawet Mariana Kowalskiego, któremu jeszcze niedawno ślina pastora Chojeckiego, plującego na katolicyzm, nie raz ściekała po twarzy. Na zaproszenie pisowskiego propagandzisty Rachonia pojawiła się nawet ze śladowym poparciem konkubina Ryszarda Petru, pani Schmidt.

Za politykę dezinformacyjną w TVP odpowiada desant od Sakiewicza, czyli środowisko nazywane „prawą stroną Gazety Wyborczej” mające za zadanie przerabiać zwolenników PiS na skończonych idiotów – panowie Wildstein Dawid cieszący się opinią wśród przyjaciół: „najbardziej wpływowego dziennikarza żydowskiego w Polsce” oraz pan Pereira szczujący gorszy sort na Witolda Gadowskiego za parę słów prawdy o imigrantach sprowadzanych przez PiS.

Pereira ma również na sumieniu kłamstwa na temat negocjacji przed Marszem Niepodległości.

Do tej grupy należy włączyć “cudownie” odwróconą  panią Ogórek.

 

Reasumując: Repolonizacja w przypadku TVP powinna polegać na wyrzuceniu wszystkich zdegenerowanych propagandzistów z panem Kurskim na czele.

Za: CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2018/11/19/repolonizacja-tvp-pilnie-potrzebna/

 

Może też Cię zainteresuje:

TVP a TVN – ilustracja propagandy