Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach

0
882
[bsa_pro_ad_space id=5]
CzarnaLimuzyna
 

Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach Jacek CzaputowiczLiczba wpadek, którą ma na swoim koncie minister Czaputowicz wystarczyłaby w normalnym państwie do niejednej, spektakularnej dymisji. Ostatnie wyczyny pana ministra Czaputowicza po raz kolejny udowadniają, że mamy do czynienia z kimś, kto konsekwentnie na każdym kroku deklaruje realizację obcej racji stanu, podkreślając przy okazji przywiązanie do jednego z najgorszych systemów politycznych w historii ludzkości – demokracji liberalnej.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Nie wytrzymał nawet Antoni Macierewicz stwierdzając: Mam wrażenie, że ministrowi Czaputowiczowi w jego wysiłkach geopolitycznych coś się pomyliło; zamiast wspierać polski interes narodowy i bezpieczeństwo Polski, wspiera bezpieczeństwo Niemiec i bezpieczeństwo sojuszu niemiecko-rosyjskiego. /Radio Maryja.pl/. Macierewicz nawiązał do następujących słów ministra: Będziemy bronić Niemiec, jeśli będą one niesprawiedliwie traktowane np. przez USA.

 

Minister Czaputowicz w neomarksistowskich onucach

Kilka dni temu Jacek Czaputowicz wziął udział w debacie w jaskini demona – w fundacji George’a Sorosa działającej w Polsce pod nazwą fundacji Batorego. Fundacja ta, przypominam, była założona za zgodą sowieckiego namiestnika Jaruzelskiego już w maju 1988 roku, a więc na długo przed wyreżyserowanym, mitycznym upadkiem komuny. Głównym celem fundacji Sorosa było i jest budowanie demokracji liberalnej w Polsce.

Jacek Czaputowicz: Polska broni liberalizmu i jest zwolennikiem demokracji liberalnej.

Zerknąłem na film z dyskusji. Widok był żałosny. Minister polskiego państwa, debatował ze skrajną lewicą w osobach pana Sutowskiego z Krytyki Politycznej i pana Piotra Burasa. Warto wiedzieć, że pan Sutowski w ramach owej demokracji liberalnej spotkał się w listopadzie 2011 roku na Nowym Świecie, w Warszawie z członkami niemieckiej Antify zaproszonej do Polski w ramach walki z „polskim faszyzmem”.

Piotr Buras to “znawca stosunków polsko-niemieckich, dyrektor warszawskiego biura think tanku European Council on Foreign Relations”. „Polskimi członkami Rady są” m.in.: Marek Belka – były członek PZPR, Danuta Hübner (PZPR, PO), Andrzej Olechowski (PZPR), Rafał Trzaskowski (PO), Radosław Sikorski, Aleksander Smolar (PZPR) – prezes zarządu Fundacji im. Stefana Batorego.

=========================

Jarosław Kaczyński powiedział swego czasu:

Kandydatura pana ministra Czaputowicza jest pewnym eksperymentem, ale wierzę, że udanym.

Jak widać, dotychczasowa działalność pana ministra doskonale wpasowuje się w modus vivendi partii rządzącej.

W innym przypadku byłby odwołany, nieprawdaż?

Za: ekspedyt.org

[bsa_pro_ad_space id=4]