Silje Garmo potwierdza – polskie dzieci odebrane rodzicom oddawane są parom homoseksualnym

0
1273
[bsa_pro_ad_space id=5]

Uciekinierka z Norwegii przed Barnevernet (Urząd d/s Dzieci) Silje Garmo potwierdziła w transmisji na żywo w telewizji wRealu24.pl  u redaktora Michała Roli (31.07.2018) na pytanie widzów odpowiedziała, że osobiście zna i słyszała, że polskie dzieci odbierane rodzicom, przekazywane są norweskim parom homoseksualnym, gdzie często wykorzystywane są seksualnie. Obecny w studio działacz społeczny i tłumacz Artur Kubik dodał, że po przeczytaniu akt sprawy pedofilskiej afery nie spał prawie miesiąc.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Silje Garmo potwierdza – polskie dzieci odebrane rodzicom oddawane są parom homoseksualnym b2 1Silje Garmo wyjaśniła mechanizm jak to działa. Pary składają swoje aplikacje do tzw. Banku Dzieci (dosłowne tłumaczenie tłumacza w studio) i po odpowiedniej procedurze biurokratycznej otrzymują dzieci do adopcji.

W Norwegii, w kraju zalegalizowanej sodomii, nie ma znaczenia orientacja tejże „pary”. W większości są dzieci, które odebrane rodzicom wszystkich żyjących w Norwegii narodowości. Sam mechanizm zgłoszenia nieprawidłowości w rodzinach, opiera się na donosach i rodzice w tym sporze prawnym są na pozycji straconej.

Silje Garmo potwierdza – polskie dzieci odebrane rodzicom oddawane są parom homoseksualnym B1 1Z uwagi na liczne ujawnione ostatnio skandale seksualne, nie można wykluczyć, że przy tajnym porozumieniu i spiskach (sama Garmo padła tego ofiarą z powodu wpływowego ex-partnera), jest zlecenie na konkretne dziecko, lub o określonym profilu antropologicznym.

Przypominamy, że zgodnie z panującą tam ideologią herezji post-luterańskiej i socjalistycznej dzieci są własnością państwa.

Sam proceder adopcyjny i rodzin zastępczych stał się intratnym interesem, stając się przyczyną patologii i wynaturzeń.

Aż strach pomyśleć co dzieje się w duszy takiego dziecka! Zostaje zdeprawowane, psychika zwichrowana, samobójstwa, wpędzona w kompleks niższości. Często z ofiary samo staje się katem. Zamiast nieba wieczne potępienie.

Chciało by się krzyknąć, Boże widzisz i nie grzmisz!

https://www.youtube.com/watch?v=X97X0xoh6j0 od minuty 45’46”

Piotr Błaszkowski

Za: prawy.pl / wrealu24.tv

Foto: naszdziennik.pl

[bsa_pro_ad_space id=4]