ALARM ALARM ALARM – DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU 12-15 LAT

0
1073
[bsa_pro_ad_space id=5]

Alert dotyczy Wielkiej Brytanii, ale rząd w Warszawie również planuje szczepienie dzieci w szkołach (za zgodą w większości ? zmanipulowanych przez media rodziców), co jest zamierzeniem skandalicznym. Publikujemy ten apel dr Michael’a Yeadona, byłego wiceprezesa firmy Pfizer dla przestrogi, i żeby nie dopuścić do szczepienia dzieci tymi eksperymentalnymi preparatami.


UWAGA: WSZYSCY RODZICE DZIECI W WIEKU 12-15 LAT
W WIELKIEJ BRYTANII !!!

autor: dr Mike Yeadon
Wiadomość o wpływie na zdrowie zastrzyku na C-19

[bsa_pro_ad_space id=8]

Właśnie zostałem poinformowany przez osobę senioralną z władz ds. szczepień, że zaczną SZCZEPIĆ WSZYSTKIE DZIECI W WIEKU 12-15 LAT OD 6 WRZEŚNIA 2021 ROKU.

Z TWOJĄ ZGODĄ LUB BEZ.

Dzieci nie są narażone na mierzalne ryzyko SARS-CoV-2 i żadne wcześniej zdrowe dziecko nie zmarło w Wielkiej Brytanii po zakażeniu. Żadne.

Szczepionki NIE SĄ BEZPIECZNE. Amerykański system raportowania VAERS pokazuje łącznie około 13 000 zgonów w ciągu kilku dni do kilku tygodni po podaniu szczepionki. Wysoki procent występuje w ciągu pierwszych 3 dni. Około 70% poważnych zdarzeń niepożądanych ma charakter zakrzepowo-zatorowy (związane z krzepnięciem krwi lub krwawieniem).

Wiemy, dlaczego tak jest: wszystkie szczepionki oparte na genach powodują, że nasze organizmy wytwarzają białko kolca wirusa, a białko kolca powoduje krzepnięcie krwi.

ALARM ALARM ALARM - DLA RODZICÓW DZIECI W WIEKU 12-15 LAT Dzieci szczepienia Dr Michael Yeadon

Kolejnym najczęstszym rodzajem działań niepożądanych są odczyny neurologiczne.

Wskaźniki zgonów na milion szczepionek są wszędzie około 60 razy wyższe niż w przypadku jakiejkolwiek poprzedniej szczepionki.

Co gorsza, zdarzenia zakrzepowo-zatorowe, takie jak zatorowość płucna, po szczepieniu występują z częstością ponad 400 razy większą niż typowo niska.

Zdarzenia te są poważne, występują na potwornie podwyższonym poziomie i są co najmniej tak częste u młodych ludzi, jak u osób starszych. Tendencja jest taka, że ​​młodsi ludzie mają BARDZIEJ POWAŻNE zdarzenia niepożądane niż osoby starsze.

Nie ma dosłownie żadnych korzyści z tej interwencji. Jak wspomniano, dzieci bez wątpienia NIE są ZAGROŻONE, a szczepienie ich SPOWODUJE TYLKO BÓL, CIERPIENIE, TRWAŁE OBRAŻENIA I ŚMIERĆ.

Dzieci rzadko nawet wykazują objawy i są bardzo słabymi nosicielami wirusa. To nie jest teoria. Zostało to zbadane i prawie nie zdarza się, że dzieci przynoszą wirusa do domu. W dużym badaniu dziecko ani razu nie było „przypadkiem indeksowy” – pierwszą zarażoną osobą w gospodarstwie domowym.

Więc jeśli wmawiano ci, że „to dla ochrony wrażliwych członków rodziny”, TO BYŁO TO KŁAMSTWO.

Informacje napływające z biegiem czasu z Wielkiej Brytanii i Izraela pokazują teraz wyraźnie, że szczepionki NAWET NIE DZIAŁAJĄ DOBRZE. Jeśli jest jakaś korzyść, słabnie ona z czasem.

Wreszcie, szczepionki NIE SĄ NAWET KONIECZNE. Istnieją dobre, bezpieczne i skuteczne terapie lecznicze.

JEŚLI POZWOLISZ NA TO SZCZEPIENIE, GWARANTUJĘ, ŻE DZIECI IDEALNIE ZDROWE JUŻ TAKIE NIE BĘDĄ, a pojawi się dziesięciokrotnie więcej ciężkich zachorowań.

I bez żadnej możliwej korzyści.

WIEDZA, KTÓRĄ POSIADAM Z OK. 40 LAT SZKOLEŃ I PRAKTYKI TOKSYKOLOGII, BIOCHEMII I FARMAKOLOGII, pozwala mi powiedzieć, że uczestnictwo w tym nadzwyczajnym wykorzystywaniu niewinnych dzieci pod naszą opieką nie można sklasyfikować inaczej jak MORDERSTWO.

To zależy od Ciebie. Gdybym miał dziecko w wieku szkolnym w Wielkiej Brytanii, nie zwracałbym go do szkoły w przyszłym miesiącu, bez względu na wszystko.

Państwo zaszczepi wszystkich. Maski opadły. Nigdy ta sprawa nie miała nic wspólnego z wirusem ani zdrowiem publicznym. Tu całkowicie chodzi o kontrolę, totalitarną i nieodwracalną kontrolę, i to jest prawie gotowe.

PROSIMY O SZEROKIE UDOSTĘPNIANIE TEJ INFORMACJI.

Z ponurymi najlepszymi życzeniami,
Mike

za: t.me/robinmg

[bsa_pro_ad_space id=4]