Holenderska piłkarka ręczna Yvette Broch poinformowała niespodziewanie o swojej rezygnacji z udziału w olimpiadzie w Tokio. Odmówiła przyjęcia „szczepionki na kowid” [+ o NTO]

0
894
[bsa_pro_ad_space id=5]

Wolna Polska Opole

4 czerwca 2021r. holenderska piłkarka ręczna Yvette Broch poinformowała niespodziewanie o swojej rezygnacji z udziału w igrzyskach olimpijskich w Tokio. Przed wyjazdem na igrzyska wszyscy członkowie kadry zostali zachęceni do poddania się szczepieniu przeciwko Covid-19. Yvette Broch jako jedyna nie przyjęła szczepionki. Dowiedziała się, że podczas igrzysk będzie dyskryminowana. Będzie jej wolno spotykać się z innymi członkami drużyny tylko podczas treningów i meczów. Pozostały czas spędzi w odosobnieniu. Nie będzie jej wolno swobodnie poruszać się po mieście. Nawet posiłki będzie musiała spożywać odizolowana od swoich koleżanek z drużyny.

Yvette sprzeciwiła się takiemu traktowaniu i ogłosiła rezygnację z udziału w igrzyskach. (źródło)

[bsa_pro_ad_space id=8]

Można wysyłać listy poparcia dla holenderskiej piłkarki ręcznej Yvette Broch:

Adres Yvette Broch: [email protected]

List do Yvette Broch – wersja angielska

List do Yvette Broch – tłumaczenie listu

Jeśli masz ochotę również wysłać taki list poparcia, możesz skorzystać z naszych – wystarczy skopiować treść. Nie mamy nic przeciwko, wręcz zachęcamy do tego!

AKTUALIZACJA

Otrzymaliśmy odpowiedź od Yvette! Poniżej oryginalna treść:

Tłumaczenie odpowiedzi:


Droga Grupo Wolna Polska,

  w zeszłym tygodniu otrzymałam Wasz e-mail i prawie zaczęłam płakać! Czuję tyle miłości i światła.

Bardzo Wam dziękuję za Wasze poparcie. Za to, że znaleźliście czas, żeby do mnie napisać i za świadomość, że na całym świecie są ludzie, którzy myślą podobnie.

W końcu wszyscy podejmujemy wybory dobre dla naszego zdrowia. Jest dokładnie tak, jak piszecie. Nie chcemy brać udziału w eksperymentalnym i potencjalnie niebezpiecznym szczepieniu.

Dziękuję Wam,

Yvette Broch


Chcemy się tym podzielić z prośbą by inni czytelnicy zechcieli iść w nasze ślady i również skreślili kilka słów otuchy tej  niezwykle odważnej sportsmence (wzór listu jest pod linkiem powyżej).

W końcu, rezygnacja z udziału w Olimpiadzie to naprawdę trudna decyzja.

Ludzie naprawdę wolni powinni wspierać się wzajemnie!

fot. Sam Greenwood

za: wpopole.pl

============================

W Opolu zorganizowała się grupa ludzi oddana w kwestii czynnego sprzeciwu wobec przymusu szczepionkowego, paszportów covidowych i innych anty-wolnościowych działań rządu.

Nazywamy się Wolna Polska Opole

Jedną z naszych udanych akcji oprócz akcji plakatowych, które wywołały prawdziwą furię w niemieckich, upsss orlenowskich już, mediach.

Niezależnych wg piszących tam dziennikarzy…

Kontrolowany przez władzę Orlen kupuje regionalne gazety i portale, w tym „Nową Trybunę Opolską i nto.pl. To rodzi oczywiste zagrożenie dla wolności słowa. Nto zawsze była niezależna od polityków i taka pozostanie, dopóki będę miał na to wpływ – pisze Krzysztof Zyzik, redaktor naczelny nto.

Ten niezależny kurs naszego tytułu był możliwy, bo wszyscy kolejni właściciele nto, ze Skandynawii, Wysp Brytyjskich i z Niemiec, ale także nasz regionalny współudziałowiec, zachowywali się wobec zespołu dziennikarskiego niezwykle profesjonalnie.

Nigdy, podkreślam NIGDY nie ingerowali w linię polityczną gazety.

https://nto.pl/antyszczepionkowcy-strasza-mieszkancow-opola-lekarze-to-herezje-wyssane-z-palca/ar/c14-15668478

[bsa_pro_ad_space id=4]