(Sanitarny) stan wojenny

0
1132
[bsa_pro_ad_space id=5]

Inżynierowie „plandemii” uznali, że masy często opierają się nowym technologiom, ale z powodu kryzysu zdrowia publicznego mogą je szybko przyjąć. Czy jest lepszy sposób, aby zmusić ludzi do używania technologii, która od dawna była planowana w celu zniewolenia ludzkości, niż przetrzymywanie ich jako zakładników „śmiercionośnego” wirusa, który wywołuje u ludzi strach o swoje życie?

###

[bsa_pro_ad_space id=8]

zgony

Wszystkie te drakońskie środki posłużyły jako narzędzia inżynierii społecznej, aby przyzwyczaić ludzi do słuchania „ekspertów” i urzędników państwowych mówiących im, co mają robić. W rzeczywistości można argumentować, że cała ludzkość (poza osobami sprawującymi władzę) była powoli torturowana w ciągu ostatniego roku.

W menu na dziś danie technologiczne, ale nie o zawiłościach algorytmów czy technikaliach dla koneserów. Tekst nawiązujący w pewnym sensie do publikowanego niedawno Dystopia czyli nowe szaty komuny, a konkretnie wzmiankowanej tam ‘intensywnej hodowli ludzi’. A gdy coś hodujemy i to w dużych ilościach, warto to ‘oznakować’…

Zapraszam do lektury.

____________________________***____________________________

Vaccine Passports and Medical Martial Law, Jesse Smith, 15 Mar 2021

Tło

Prawie rok temu były prezydent Trump ogłosił stan wyjątkowy, a Biały Dom ogłosił 15-dniowy plan spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa. Rządy na całym świecie albo uprzedziły w tym Stany Zjednoczone, albo wkrótce potem wydały podobne oświadczenia. Fala totalitaryzmu, jaka nastąpiła od czasu wprowadzenia tych rozporządzeń, jest zadziwiająca.

Pozostawanie w domu, dystans społeczny i mycie rąk były pierwszymi krokami na tym śliskim zboczu prowadzącym do stanu wojennego. Potem nastąpiły lockdowny i obowiązkowe zasady dotyczące maseczek na twarz. Wkrótce po nich nastąpiła presja na wykonanie testu COVID-19, śledzenie kontaktów i kwarantanna. Następnie były szczepionki, które pośpiesznie trafiły do ​​produkcji, a otrzymały jedynie „zezwolenie na stosowanie w nagłych wypadkach” przez FDA i nadal uznawane są za eksperymentalne, przy całkowitym pominięciu długoterminowych badań bezpieczeństwa. Teraz groźba paszportów / świadectw szczepień stanowi kolejny krok w kierunku całkowitej tyranii i ujarzmienia ludzi.

Wszystkie te drakońskie środki posłużyły jako narzędzia inżynierii społecznej, aby przyzwyczaić ludzi do słuchania „ekspertów” i urzędników państwowych mówiących im, co mają robić. W rzeczywistości można argumentować, że cała ludzkość (poza osobami sprawującymi władzę) była powoli torturowana w ciągu ostatniego roku. Przy oszałamiającej liczbie samobójstw i rosnącym wskaźniku nadużywania substancji odurzających wielu zdecydowało się po prostu ‘odejść’. Pozostałe masy zostały poddane klasycznemu warunkowaniu, podobnie jak psy Pawłowa. Podczas tej „plandemii” większość ludzi została ponownie przeszkolona, ​​aby polegać na władzach, które powiedzą im, kiedy mogą iść do pracy, odwiedzić bliskich, podróżować, chodzić do kościoła, przytulać kogoś, a nawet podawać mu rękę.

Droga do totalitarnej kontroli zawsze zaczyna się od czegoś prostego i pozornie rozsądnego. Zwykle towarzyszy temu obietnica pokoju i bezpieczeństwa w zamian za zrzeczenie się swoich praw. – Jesse Smith, Mask Up! The Con Game to Destroy Your Freedom

Kochając swoich prześladowców

Wokół panuje choroba, która jest znacznie gorsza niż jakikolwiek koronawirus. Nazywa się „Syndromem Sztokholmskim” i zaraża tych, którzy są zbyt ignoranccy, ufni i boją się kwestionować tych, którzy mają władzę i pociągnąć ich do odpowiedzialności. Zarażeni ludzie podchwytują każde słowo, które mówią ludzie tacy jak dr Anthony Fauci, bez względu na to, ile razy sam sobie zaprzeczał, a nawet został przyłapany na kłamstwie. W pełni zgadzają się z przyjęciem szczepionki wprowadzanej z prędkością warp z całkowicie nową technologią, która nigdy wcześniej nie była testowana na ludziach. Wrzeszczą na ludzi w sklepach, którzy odmawiają noszenia maseczek. Nazywają każdego, kto prezentuje fakty sprzeczne z narracją głównego nurtu – teoretykiem spiskowym. Wiwatują, gdy ludzie, którzy się z nimi nie zgadzają, zostają ocenzurowani, zdegradowani, a nawet tracą pracę. Nie przeszkadza im, gdy władze rozszerzają lub wydają nowe przepisy dotyczące stanu wyjątkowego ograniczające ich wolność. Nie złoszczą się nawet, gdy obłudnych urzędników przyłapuje się na łamaniu własnych zasad. Ale szybko atakują każdego, kto rzuca wyzwanie swoim ukochanym władcom i próbuje przywrócić wolność, na przykład gdy gubernator Teksasu Greg Abbott ponownie otworzył stan i zniósł obowiązek dotyczący maseczek (cóż, w pewnym sensie).

Wszyscy znamy kogoś zarażonego tym zespołem. Może to być członek rodziny, bliski przyjaciel, współpracownik lub sąsiad. Zostali uwarunkowani, by kochać swoich despotycznych władców. Z kolei nauczyli się kochać swoje niewolnictwo i wiwatować, gdy władze najpierw ograniczają, a następnie „pozwalają” im robić to, co kiedyś było normalne i uważane za podstawowe prawa. To z powodu takich ludzi czekają nas wszystkich większe ograniczenia i ucisk.

Jeden paszport, by rządzić wszystkimi

Inżynierowie „plandemii” uznali, że masy często opierają się nowym technologiom, ale z powodu kryzysu zdrowia publicznego mogą je szybko przyjąć. Czy jest lepszy sposób, aby zmusić ludzi do używania technologii, która od dawna była planowana w celu zniewolenia ludzkości, niż przetrzymywanie ich jako zakładników „śmiercionośnego” wirusa, który wywołuje u ludzi strach o swoje życie?
– Jesse Smith, Dystopia Now! – Surveillance Through Vaccine Certificates, Digital IDs, and Biometric Data

Paszporty „odporności” lub szczepień stanowią ostatni gwóźdź do trumny wolności. Jeśli poniższe nagłówki nie zdenerwują cię, to musisz należeć do osób z zespołem sztokholmskim, które skromnie pomagają elitom zbudować cyfrową planetę więzienną, z której niezwykle trudno będzie uciec.

Paszporty są już używane w Izraelu, aby „umożliwić” zaszczepionym obywatelom powrót do miejsc takich jak siłownie, hotele i obiekty sportowe. Izraelski „Green Pass” stworzył de facto medyczny stan apartheidu, w którym ci, którzy odmawiają szczepień (z jakiegokolwiek powodu) są traktowani jak obywatele drugiej kategorii. W lutym zaszczepieni Izraelczycy mieli okazję uczestniczyć w koncercie pod gołym niebem, podczas gdy niezaszczepionym społecznym pariasom z kraju odmówiono wejścia.

Zaszczepieni Izraelczycy dostają „Zieloną Przepustkę” do normalnego życia

  Izraelski minister zdrowia Yuli Edelstein ostrzegł, że jeśli obywatele naruszą program Green Pass, nie zawaha się ponownie zamknąć gospodarki, stwierdzając:

Zamkniemy gospodarkę tak szybko, jak teraz otwieramy.”

Jakby tego było mało, Izrael wydał także „Bransoletki Wolności”, które mają nosić osoby przybywające do kraju z zagranicy. Bransoletki zajmą miejsce obowiązkowej dwutygodniowej kwarantanny w specjalnej placówce. Tak więc, podróżując do Izraela, możesz wybrać urządzenie monitorujące jak skazany przestępca lub poddać się dwutygodniowej kwarantannie w hotelu administrowanym przez wojsko. Bransoletki zostały opracowane przez SuperCom, firmę specjalizującą się w urządzeniach do śledzenia przestępców. Omawiając kontrakt rządu izraelskiego na bransoletki kwarantannowe, dyrektor generalny SuperCom i prezes Ordan Trabelsi stwierdził:

“Nazywamy to „bransoletką wolności”, ponieważ nikogo nie zamykamy, a raczej dajemy im możliwość powrotu do domu.”

Czy brzmi to wam jak wolność?

Ilana Rachel Daniel, doradca ds. zdrowia i rzecznik prasowy partii politycznej Rappeh w Jerozolimie, rzuciła światło na izraelskie próby odmawiania świadomej zgody i negowania nietykalności cielesnej. W poniższym wywiadzie stawia czoła „dziennikarzowi”, wskazując, że szczepionki COVID-1984 nie otrzymały pełnej aprobaty FDA wśród kilku innych istotnych punktów.

Rappeh Party Calls Israel a ‘Medical Apartheid’ – (youtube, video, 5:31 min.)

W nagraniu audio Daniel zaalarmowała o drastycznych środkach, które rząd wprowadził, mówiąc:

Wprowadzają ten ‘zielony paszport’, gdzie połowa populacji nie może dostać się do teatrów, centrów handlowych ani do innych miejsc, chyba że się zaszczepią. Tworzą medyczny apartheid.

Zmuszają ludzi do noszenia bransoletki na kostce, bransoletki bezpieczeństwa, po powrocie z podróży. To absolutnie szalone.

Check Point Software Technologies Ltd., izraelska firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, wdrożyła szczepionkowy system apartheidu dla swoich pracowników. Jeśli jesteś w pełni zaszczepiony, możesz korzystać z przywilejów firmowych, takich jak zabiegi w salonie fryzjerskim, dostęp do siłowni na miejscu i gry w salach gier, do których nie mają dostępu twoi niezaszczepieni koledzy. Bez dowodu szczepienia lub negatywnego wyniku testu COVID-19 nie możesz nawet jeść ze współpracownikami, ale musisz pozostać odizolowany przy biurku. Od kwietnia osoby, które nie będą w stanie udowodnić zaszczepienia, nie będą mogły nawet wejść do budynku!

Odnośnie zasad, rzecznik firmy Gil Messing powiedział:

Nikogo nie dyskryminujemy. Nie wskazujemy palcem. Mówimy tylko: „Taka będzie nasza polityka”. Jeśli otrzymasz szczepienie, otrzymasz korzyści, których inni nie otrzymają.

Jakby tego było mało, Yuli Edelstein ostrzegł dalej: Kto się nie zaszczepi, wyjdzie tylko do supermarketu lub apteki, a zaszczepiony wejdzie na stadion i do siłowni.

Po uznaniu, że te oświadczenia stanowiły prawny koszmar, urzędnicy służby zdrowia przyznali, że osoby z negatywnymi wynikami testów z ostatnich 48 godzin również zostaną wpuszczone. Jednak urzędnicy chcą utrudnić wykonywanie testów, ograniczając lokalizacje i podnosząc ceny, tak aby więcej osób zdecydowało się zamiast tego na szczepionki.

Aby dolać oliwy do ognia, izraelski parlament przyłączył się do działań podjętych wcześniej przez rząd hiszpański, zatwierdzając ustawę o utworzeniu rejestru osób, które nie chcą być szczepione przeciwko koronawirusowi. Dane osobowe osób odmawiających szczepień będą udostępniane władzom lokalnym i krajowym przez co najmniej następne trzy miesiące.

Chociaż inicjatywa Green Pass ma trwać tylko sześć miesięcy, premier Benjamin Netanjahu prowadzi rozmowy z Pfizerem i Moderną w celu dostarczenia dodatkowych szczepionek, aby umożliwić podanie drugiej dawki przez cały rok. Oznaczałoby to, że obecne paszporty musiałyby zostać ponownie odnowione dla osób otrzymujących drugie szczepienie.

Poprzez międzynarodowe koalicje, takie jak GAVI i COVAX, rządy i Big Pharma przekształciły się w pojedyncze medyczne gestapo nakłaniające wszystkich do przyjmowania szczepionek poprzez propagandę, taktyki skrajnego przymusu i ukrywanie faktycznych informacji. Rządy całkowicie wyprzedały swoje populacje do szerszego programu, który jasno opisałem w Beware the Vaccine Pt. 5. Pfizer zażądał nawet, aby kraje kupujące ich szczepionki oddały bazy wojskowe, budynki ambasad i inne państwowe aktywa jako zabezpieczenie przed spodziewanymi pozwami o obrażenia wywołane szczepieniami.

Nie tylko Izrael

Chinese International Travel Health Certificate

Wielka Brytania i wiele krajów europejskich również poważnie rozważa wprowadzenie systemu paszportowego. Komisja Europejska niedawno ogłosiła projekt przepisów mających na celu utworzenie „cyfrowej zielonej przepustki”. Indie dołączyły do ​​listy, dodając wersję certyfikatu z kodem QR. Nie powinno nikogo dziwić, że Chiny uruchomiły również własną wersję o nazwie International Travel Health Certificate, dostępną w aplikacji mobilnej WeChat.

Amerykanie, nie spoczywajcie na laurach, myśląc, że dzieje się tak tylko za granicą. Stany Zjednoczone są również silnie zaangażowane w program paszportów szczepionkowych. Obecnie stan Nowy Jork testuje swój własny paszport szczepionkowy zwany „Excelsior Pass”. Oficjalne oświadczenie brzmi:

„Excelsior Pass, opracowany we współpracy z IBM, będzie wykorzystywać sprawdzoną, bezpieczną technologię potwierdzającą szczepienie danej osoby lub niedawny negatywny wynik testu COVID-19 poprzez poufny transfer danych, aby przyspieszyć ponowne otwarcie teatrów, stadionów i innych obiektów zgodnie z wytycznymi stanu Nowy Jork … Excelsior Pass będzie odgrywać kluczową rolę w przekazywaniu informacji do miejsc i placówek w bezpieczny i sprawny sposób, umożliwiając nam przyspieszenie ponownego otwarcia tych firm i przybliżenie nas o krok do osiągnięcia Nowej Normalności”.

  Linie lotnicze również są głównymi dealerami w tym rwetesie paszportowym. Prezes Airlines for America (A4A) naciska na Kongres w imieniu linii lotniczych, takich jak American, Delta, JetBlue, Southwest, United i Alaska Airlines, aby zdecydowanie rozważył sprzeciw wobec obecnego zalecenia WHO, aby paszporty ze szczepionkami nie były obowiązkowe w przypadku podróży lotniczych.

New York State’s Excelsior Pass

  Okręg szkolny w Los Angeles nawiązał współpracę z firmą Microsoft w celu uruchomienia aplikacji „Daily Pass”. Oprogramowanie aplikacji będzie używane do planowania i śledzenia zarządzanych przez okręg testów koronawirusa i szczepień. Studenci i wykładowcy muszą uzyskać pozwolenie na dostęp do aplikacji, zanim zostaną wpuszczeni do szkół po ich otwarciu.

Niedawno Arthur Kaplan, profesor etyki lekarskiej na Uniwersytecie Nowojorskim, wystąpił w CNN, aby poprzeć pomysł tych nazistowskich paszportów szczepionkowych z „żółtą plakietką”, stwierdzając:

Jeśli obiecujesz ludziom większą mobilność, większe możliwości znalezienia pracy, więcej możliwości podróżowania, to jest to bardzo silna zachęta do uzyskania pełniejszego szczepienia.

Paszporty szczepionkowe wymagają dostępu; ciężko jest cokolwiek narzucić, chyba że jest się całkiem pewnym, że ktoś ma dostęp do szczepionki. Myślę więc, że minie trochę czasu, zanim to zobaczymy, chociażby w Stanach Zjednoczonych

Ale będą społeczności i obszary w kraju, w których ze względu na dużą dostępność szczepionki zacznie mieć sens mówienie: „chcesz wrócić do pracy osobiście? Musisz mi pokazać świadectwo szczepień. Chcesz iść do baru, restauracji? Musisz mi pokazać świadectwo szczepień”.

To wszystko jest częścią globalnej agendy

Na całym świecie toczy się „debata” na temat tego, czy wprowadzić paszporty szczepionkowe. Bez względu na to, jak się nazywają te aplikacje paszportowe, prawdopodobnie wszystkie będą oparte na wspólnym oprogramowaniu lub strukturze, które umożliwią im „rozmowę” niezależnie od kraju pochodzenia. Wiodący twórcy tej technologii to AOK Pass, Common Pass, Vaccination Credential Initiative, Good Health Pass Collaborative i IATA Travel Pass.

To, co łączy wszystkie te firmy, organizacje i inicjatywy, to ich powiązania ze Światowym Forum Ekonomicznym, cyfrową transformacją społeczeństwa i globalnym zarządzaniem. Jeśli nie widzieliście filmu dokumentalnego Decoding Davos: The Global Endgame, proponuję by zrobić to jak najszybciej [na stronie źródłowej jest zamieszczony transkrypt, a w filmie można włączyć napisy pl -tłum.]. Daje jasne zrozumienie, w jaki sposób ten globalny think tank manipuluje światem w celu wprowadzenia „Wielkiego Resetu”, który obiecuje ścisłą kontrolę całego życia ludzkiego w ramach nowej technologii cyfrowej, takiej jak paszporty szczepionkowe.

Prezydent Biden idzie w parze z tymi globalnymi planami, ostatnio grożąc „przywróceniem ograniczeń”, jeśli nie zostanie osiągnięty wystarczający postęp w walce z wirusem. Zastanawiam się, jak długo Amerykanie dadzą się usypiać, myśląc, że wolność i normalność są tuż obok za rogiem?

Autorytarni zwierzchnicy wprowadzający ten nowy medyczny stan wojenny zażądają całkowitego podporządkowania, zanim wszystko zostanie ukończone. Jeśli z jakiegokolwiek powodu zdecydujesz się odmówić szczepionki na koronawirusa, przygotuj się na potraktowanie jak wyrzutka i prawdopodobnie uznanie za przestępcę, wraz ze zbliżającym się dystopijnym „Raportem mniejszości”. Nadszedł czas, aby zrobić wszystko, co w twojej mocy, aby uwolnić się od zależności od istniejących systemów i tego wszystkiego, co globalna klika planuje wprowadzić jako Nową Normalność w najbliższej przyszłości.

Vaccine Passports and Medical Martial Law, Jesse Smith, 15 Mar 2021

za: ekspedyt.org

================

Uzupełnienia:

Marek Zagórski, pełnomocnik rządu ds. cyberbezpieczeństwa, o certyfikacie szczepienia: nie może być dyskryminujące (audio i tekst), PR I ‘Jedynka’, 18.03.2021

“Szczepionka to jedyna szansa na powrót do normalności”. Minister Marlena Maląg apeluje do seniorów (audio i tekst), PR I ‘Jedynka’, 19.03.2021

Zastrzyk, paszport i reintegracja

Ausweiskontrolle! Czyli bez szczepionki ani rusz?

Ausweiskontrolle 2 czyli wracają kenkarty

Nowa Normalność – faza druga

Do jakiej „normalności” my wracamy?

Wielki Reset – twórcy

Raport mniejszości (opowiadanie)

Raport mniejszości (film)

[bsa_pro_ad_space id=4]