Był twarzą Podkarpackiego Veta. Restaurator zginął w wypadku samochodowym. Pozostawił żonę i córkę

0
629

W wypadku samochodowym zginął Dominik Grabas, rzeszowski restaurator, jedna z twarzy akcji #otwieraMy i #PodkarpackieVeto. To on jako pierwszy w Rzeszowie zdecydował się na otwarcie swojego lokalu, pomimo lockdownu.

Grabas zabrał głos w imieniu przedsiębiorców podczas konferencji inaugurującej akcję #PodkarpackieVeto. Opowiedział wtedy o trudnej sytuacji finansowej, w jakiej się znalazł i braku pomocy od państwa, co zmusiło go do otwarcia swojego pubu i pizzerii “Piwnica”.

Po dwóch tygodniach działania jego pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. Gdy wszystko zaczęło się układać, nagle doszło do ogromnej tragedii. Do wypadku doszło na drodze między między Brzózą Królewską a Wólką Niedźwiedzką (woj. podkarpackie). Dominik Grabas poniósł śmierć, pozostawiając żonę i ośmiomiesięczną córeczkę.

Prowadząc swój lokal mężczyzna był jedynym żywicielem rodziny. Obecnie nie wiadomo, co będzie dalej z pizzerią. Jego rodzina pozostaje bez środków do życia. W serwisie pomagam.pl jest dostępna zbiórka dla rodziny śp. Dominika.

Wpłaty można dokonywać na stronie https://pomagam.pl/t9wtkr

Źródło: pomagam.pl, Facebook