Żydowski naukowiec ostro o „pandemii”: „Historia oceni tę histerię”

0
667

Cisza

PIS od zawsze życzliwie spoglądał w stronę Izraela.

Bywało, że ulegle migiem wypełniał ich „przyjacielskie” żądania na niekorzyść Polski i Polaków.

O Polin wiedzą niemal wszyscy…

Niechby także tym razem posłuchał naukowca z Tel Aviv’u.

Wiem to niemożliwe,….. mądrego Żyda Finkelsteina też nie słucha.

Ja tylko tak sobie fantazjuję…. ale gdyby zobaczyli protesty, analizowali głosy światowej sławy naukowców to wtedy dotarło by do tuzów PIS, troszczących się o zdrowie Polaków, że pandemia to światowa ściema zwana plandemią. 

Od miesięcy wirusowe szaleństwo jest korzystne dla władz, skutecznie zakrywa wszelkie machlojki finansowe i co najważniejsze – straszy Polaków.

Mało kto fiknie, bo sparaliżowani i zapatrzeni w telewizornie, więc władza korzysta i dalej brnie w covidowy biznes.

Nowy minister zdrowia przygotował /albo otrzymał gotowca od poprzednika/ wytyczne o premiach dla Sanepid-u, by ten wzmógł kontrole t.j. ścigał podejrzanych o wirusa tzw. bezobjawowych. Nie za darmo….

Poczytajcie proszę:

         „Prof. Udi Qimron wkrótce pokieruje Katedrą Mikrobiologii Klinicznej i Immunologii na Uniwersytecie w Tel Awiwie. W wywiadzie dla gazety „Jedi’ot Acharonot” ekspert podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi koronawirusa. Jego zdaniem osoby popierające wprowadzone obostrzeń są zainteresowane fiaskiem szwedzkiej strategii.

„Ponieważ jeśli ta polityka się powiedzie, a biliony zostaną zmarnowane bez powodu, to ktoś będzie musiał za to odpowiedzieć”

– o całej sprawie pisze portal dorzeczy.pl. 

       Żydowski profesor bardzo ostro krytykuje, jak się wyraził, histerię związaną z koronawirusem:

„W świecie, w którym decydenci, ich doradcy i media byliby w stanie przyznać się do błędu i początkowej paniki, która ich ogarnęła, już dawno wrócilibyśmy do rutyny. Trwające zniszczenia spowodowane niemożnością przyznania się do tego błędu, pomimo niewielkich wskaźników śmiertelności epidemii, są oburzające. Historia oceni histerię”

– ocenia Qimron.

Profesor ocenia, że

gdyby nie powiedziano nam, że panuje epidemia, to nikt by nie zauważył jej skutków.

        Ekspert zwraca uwagę m.in. na niską śmiertelność na skutek tego wirusa. Jego zdaniem należy obrać politykę wprost przeciwną do tej, jaką dzisiaj stosują państwa Zachodu. Qimron krytycznie odnosi się do idei dystansu społecznego i sugeruje, że populacja niezagrożona powinna zostać zarażona wirusem, aby „stworzyć łańcuchy odporności, które ochronią chorych i starszych” – czytamy w dorzeczy.pl

       „Z tego samego powodu otworzyłbym cały system edukacji, ponieważ zdecydowaną większość stanowią tam ludzie, którzy nie są zagrożeni. Oczywiście trzeba znaleźć rozwiązanie dla nauczycieli cierpiących na cukrzycę lub inne choroby, ale ja nie widzę powodu, aby zapobiegać działaniom sprzyjającym gospodarce. Nie tylko dlatego, że pozwalają one rodzicom iść do pracy, ale także dlatego, że w dłuższej perspektywie obniżają śmiertelność. Prosiłbym również dzieci i młodzież o zdjęcie masek” – mówi Qimron”

za: prawy.pl

Źródło: dorzeczy

A tymczasem nowy Minister Zdrowia:

„….szef Narodowego Funduszu Zdrowia – Adam Niedzielski. Dopiero co przejął pałeczkę, a już zaczął swoje urzędowanie z niemałym przytupem.

20 sierpnia pojawiło się nowe rozporządzenie, dzięki któremu pracownicy sanepidu otrzymają wysokie wynagrodzenia za wszelką kontrolę podczas epidemii.

Dodatek kontrolny może wynieść do 75 procent wynagrodzenia zasadniczego pracownika sanepidu.

To jednak nie wszystko. Rozporządzenie może również działać wstecz. Wszystko dlatego, że panuje rzekoma epidemia koronawirusa. /…/

Trudno oczekiwać, że epidemia kiedykolwiek się skończy, skoro zależy to od ludzi, którzy zwyczajnie i wprost mają z tego stanu poważne korzyści finansowe.” – pisze Paweł Skutecki, były poseł Kukiz’15 na portalu Nasza Polska.

za: prawy.pl

Minister ekonomista zna się na kasie, nie będzie oszczędzał;  pandemia ma trwać a w razie wpadki złoży dymisję.

A jego wiedza medyczna? Poprzednik i WHO dali wytyczne…

Służby do kontroli marsz!

STRASZENIE i zniewolenie Polaków priorytetem