Covidowa szczepienna zagłada szykowana Europejczykom ? Niejasne procedury UE. [+WIDEO]

0
2587
[bsa_pro_ad_space id=5]

Maria Majewska

[bsa_pro_ad_space id=8]

Trzeba przeczytać poniższe teksty w linkach (choćby w tłumaczeniu), żeby wiedzieć, że Bruksela potajemnie szykuje Europejczykom bardzo prawdopodobną szczepienno-covidową zagładę. Poszczególne kraje są przymuszane do zakupów na ślepo, już dziś wiadomo, że bardzo szkodliwych i zabójczych szczepionek covidowych. Eksperymenty na fretkach pokazały, po zaszczepieniu taką szczepionką i ponownym kontakcie z wirusem covida, wszystkie zwierzęta zdechły.

Dlatego kartele farmacji prędko zaprzestały dalszego testowania na zwierzętach i przeszły do masowego testowania tych szczepionek na ludziach. Z tych testów wiemy, że u ponad 80% ludzi zaszczepionych rozwinęły się poważne powikłania. A kiedy oni zetkną się z wirusem, prawie na pewno umrą.


UWAGA: W 2009 r. WHO zmieniła definicję pandemii z „wielkiej liczby zgonów” na „wielką liczbę zarażeń”


        W Polsce też już toczy się wojna przeciw stosowaniu taniej i skutecznej chlorochiny (dotychczas dostępnej) w leczeniu covida. Celem tej wojny jest niewątpliwie pozbawienie przestraszonych Polaków skutecznego leku, żeby potem sami ustawiali się w kolejce po zabójcze szczepionki.

Dlatego konieczne jest organizowanie masowych protestów publicznych przeciw odbieraniu Polakom skutecznych leków na covid i planowanemu szczepiennemu ludobójstwu. Wzywam wszystkie polskie media do włączenia się do akcji obrony Polaków przed tymi zbrodniami. Konieczne jest także zaopatrzenie się w broń, na wypadek, gdy szczepienne gestapo zacznie walić kolbami do drzwi.


Informacja w jęz. angielskim: https://childrenshealthdefense.org/child-health-topics/mandates/covid-19-vaccines-an-alarming-update-from-europe/

Informacja w jęz. francuskim: http://initiativecitoyenne.be/


NA DODATEK – PRAWDA W MAINSTREAM Z USA (1 MIN.)

[bsa_pro_ad_space id=4]