6 czerwca w Warszawie: IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień

0
4112

IV Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień ma się odbyć 6 czerwca 2020 r. o godz. 12:00 w Warszawie, w całej Polsce oraz w innych państwach.

Naszym celem jest fundamentalna wolność, sprzeciw wobec planów globalnej  kontroli i przymusu procedur medycznych, w tym szczepień.

Tylko razem możemy to powstrzymać! Minister Zdrowia Łukasz Szumowski w imieniu polskiego rządu powiedział jednoznacznie – wszyscy Polacy muszą być wyszczepieni, co zgodnie z planami BIlla Gatesa, ma potwierdzić elektroniczny certyfikat, a jego brak wiązać się z dyskryminacją i ograniczeniem podstawowych praw.

Taki sam totalitarny przekaz za globalistami jest powielany przez polityków na całym świecie. Mimo, że lekarze i naukowcy ostrzegają – nie ma szans na bezpieczną i skuteczną szczepionkę!

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy każdego bez względu na wiek, światopogląd i poglądy polityczne, jak co roku apelując do obywateli całego świata o udział, żeby protest miał charakter globalnego sprzeciwu wobec przymusu szczepień.

Generowany medialnie „kryzys koronawirusowy“ i szczepionki mają być wykorzystane do masowej i stałej ekspansji globalnej kontroli i wdrażania totalitarnych rozwiązań.

Protestując planujemy przejść ulicami Warszawy z placu Zamkowego do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, informując też o alternatywnych form protestu w zależności od sytuacji – bezpiecznych dla rodzin z dziećmi.

STOP NOP i społeczność International Revolution for Choice

za: stopnop.com.pl

KANDYDAT NA PREZYDENTA NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ ROMUALD STAROSIELEC O PRZYMUSIE SZCZEPIEŃ [NAGRANIE 2019] – NIC O NAS BEZ NAS:

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

“Jedność Narodu” ws. szczepień: Dobro pacjenta – a nie zysk – najważniejszym celem w medycynie