Gary Null o szczepionkach – przesłuchanie z 2009 roku w USA [WIDEO]

0
380

Gary Null, PhD

Gary Null jest jednym z najbardziej znanych w Ameryce propagatorów dobrego żywienia i dbania o własne zdrowie Jest znanym krytykiem przemysłu farmaceutycznego i medycznego. W soboty wieczorem ponad sto stacji radiowych nadaje jego co tygodniowy, bardzo popularny program zatytułowany “Gary Null Health and Nutrition Program”.

Jest autorem ponad 50 książek, na czele z książką którą zna wiele Amerykanek “The Women’s Encyclopedia of Natural Healings: Healing your Body Naturally”. Bierze udział w badaniach prowadzonych przez “Institute of Applied Biology,” jest dyrektorem sekcji badań żywienia w ” National Hypoglycemia (niedobór cukru) Association” oraz dyrektorem “Nutrition Institute of America”. Zajmuje się badaniami dla projektu ”Fertile Earth Farm”, jest producentem wielu filmów dokumentalnych na temat różnych problemów zdrowotnych i społecznych.

Ostatnio, w związku z epidemią, wypowiadał się na temat COVID-19 i “herd immunity“ (odporności grupowej).

Obecni ma 75 lat i pełną szufladę różnych nagród, przyznanych mu za propagowanie zdrowej żywności i za holistyczne (całościowe) podejście do zdrowia.

Znany jest także ze swojego sprzeciwu wobec niepotrzebnych szczepionek dla dzieci, i
z filmów “Autism: Made in the USA“, “Poverty“, “Supercharge Your Immune System“
oraz “Age is Only a Number“.

Jego głównym przesłaniem jest uzmysłowienie Amerykanom, że system medyczny ma wiele ograniczeń i niebezpieczeństw i że staje się coraz bardziej niebezpieczny oraz że przyszedł czas na stworzenie nowego, medycznego paradygmatu.