Wojna na pomniki. Schody w Przepaść, a Złamane Wiertło.

0
968

Mirosław Dakowski. 7 marca 2020

Byłem naprawdę szczerze zdziwiony, gdy prezes Jarosław Kaczyński wylansował pomnik Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w kształcie Schodów donikąd, a może Schodów w Otchłań. Był to bowiem prostacki plagiat dzieła Papcia Chmiela i jego miłego szympansa Tytusa z 1987 roku.

„Schody do NIKĄD” – Papcio Chmiel oskarżony o PLAGIAT? Pomysł i realizacja całości – TYTUS. Autorzy powyższego projektu: TYTUS i Jerzy Kalina, ceniony artysta, światowej sławy rzeźbiarz”

     Jarosław Kaczyński wystarczająco wcześnie znał sprawę, dla pewności sam mu posłałem dane i błagania na jego dwa maile, które czyta on, lub odbierają jego ludzie.

    Tę decyzję brata zamordowanego prezydenta Polski odebraliśmy jako jakieś tragiczne ostrzeżenie: „Przed bojownikami o Polskę, o Prawdę – przepaść!!” Bo chyba nie zapaść umysłowa Prezesa?!

=====================

      Od 100 lat usilnie zatajana przed Polakami jest prawda o Cudzie nad Wisłą, o objawieniach Matki Bożej Łaskawej – ukazała się Ona nie żołnierzom polskim broniącym Stolicy, lecz atakującym, już prawie zwycięskim sołdatom wojsk bolszewików pod wodzą Tuchaczewskiego. Są setki ich spójnych zeznań po bitwie, już jako jeńców. Widzieli 14 i 15 sierpnia w nocy BOGOMATIER’ . Opisali dokładnie.

W mediach oficjalnych pozwolono na dyskusję, jak upamiętnić Bitwę warszawską na jej stulecie. Dyskutowano jakieś monumenty, łuki triumfalne. Zauważmy, nikt oficjalnie nie ośmielił się nazwania tej bitwy zgodnie z prawdą Cudem nad Wisłą. A słyszałem nawet w PRadio księdza, który powiedział: „Żadnego cudu nie było”.

W pierwszych dniach marca 2020 pokazano projekt który wygrał.

http://fraszki-ulotki.info/wp-content/uploads/2020/03/pomnik2.jpg Rys. twitter.com

To jakieś monstrualne złamane wiertło! Powtórzyła się sytuacja opisana wyżej, to jest Schodów do Otchłani” – lub donikąd.

Pierwsze –  złamane wiertło to prosty plagiat zabawki Led Zeppelin (każdy może sobie obejrzeć oraz kupić: https://www.amazon.com/Led-Zeppelin-Presence-Object-Statue/dp/B06XY2K9P7 za 40 dolarów, a używane – o wiele taniej).

Druga uwaga jest to jednak również ponure eksponowanie złamanych sił. Czyżby miliona sołdatów sowdepii?? Czy to wyraz żalu, że Zło jeszcze wtedy nie zwyciężyło?

Ten projekt musi być natychmiast UWALONY.

Jest to najprawdopodobniej replika gnomonu masonów.

Polacy, katolicy, żądamy, by Cud nad Wisłą został upamiętniony przez budowę kościoła pod wezwaniem Mater Gratiarum, Matki Łaskawej, która wtedy nas obroniła. Będzie to kościół, których tyle brakuje w nowych dzielnicach Warszawy.

Po drugie, można i należy zbudować most Cudu nad Wisłą. Będzie to trwałe i godne upamiętnienie tego zwycięstwa ducha nad brutalną materią i materializmem.

W rocznicę Cudu nad Wisłą powinien zostać położony kamień węgielny pod kościół.

I drugi – pod most.

Do zrealizowania tej propozycji potrzeba jedynie trzech rzeczy:

Większości myślących katolików w sejmie, a skutkiem tego też w rządzie.

Większości pobożnych katolickich biskupów, następców Apostołów, a nie biskupów będących urzędnikami w Konferencji Episkopatu Polski.

Większości myślących katolików wybierających przecież czasem władze Warszawy.

Czy to obecnie w Polsce, może w obecnej Polsce, są tylko marzenia?

za: dakowski.pl