Oświadczenie koalicji propolskiej: NIE dla roszczeń żydowskich i wojny w Iranie !

0
829

Nie można mieć złudzeń. Tak jak w przypadku ustawy o IPN, tak jak w innych przypadkach, gdzie mowa jest o rzekomym polskim antysemityzmie [trudno nie reagować na ewidentne kłamstwa czy przekłamania prawdy historycznej kreowanej przez związane z lobby żydowskim media czy tzw. historyków], media finansowane przez te same koła finansowe nagłośnią popełnione w Warszawie „incydenty” w postaci czy to polskiego reżimu nazistowskiego (wypowiedź Andrei Mitchell dla NBC News) czy też kreowania przez Sekretarza Stanu USA Mike’a Pompeo na polskiego bohatera postaci Franka Blajchmana, przedstawiciela zbrodniczej formacji UB, wobec którego toczy się postępowanie IPN za mordowanie członków ruchu oporu. Warto dodać, że premier Netanyahu przed konferencją w wypowiedziach dla izraleskich mediów przez wylotem do Warszawy zapowiadał, że celem jest wojna „koalicji pokojowej” z Iranem. Wiemy wszyscy, że nie leży to w polskim interesie…

Prezes Instytutu Pamięci Narodowej w odpowiedzi na relację dziennikarki Andrei Mitchell ze stacji MSNBC

PiS znowu nas wszystkich oszukał. Netanjahu powiedział parę słów za dużo….

Poniżej oświadczenie sejmowe przedstawicieli koalicji propolskiej – Grzegorza Brauna oraz posłów Jacka Wilka i Roberta Winnickiego.

Za: medianarodowe.com

ZOBACZ TEŻ:

TO SYSTEM FINANSOWY W OBECNYM KSZTAŁCIE I JEGO ELITY WYWOŁUJĄ WOJNY ! JEŚLI PIENIĄDZ POWSTAJE Z NICZEGO, TO NAJLEPSZE SĄ TAKIE PRODUKTY, KTÓRE OBRACAJĄ SIĘ W NICOŚĆ (BOMBY, BOMBARDOWANIA, ZNISZCZENIA…). TO NAPĘDZA TEN MECHANIZM WOJENNY. MAMY GOSPODARKĘ OBFITOŚCI, A SYSTEM FINANSOWY XIX WIECZNY, Z EKONOMII NIEDOBORU.

Środowe lekcje o pieniądzu: Supermechanizm koncentracji (2)