ZAPROSZENIE: Polityczna globalizacja rewolucji kulturowej. Marguerite Peeters i ks. prof. Tadeusz Guz 13.10 w Warszawie

0
592

Już 13 października w domu pielgrzyma „AMICUS” w Warszawie odbędzie się wyjątkowe spotkanie pt. „Polityczna globalizacja rewolucji kulturowej. Rozeznawać, aby działać” z udziałem ks. prof. Tadeusza Guza oraz analityk procesu globalizacji Marguerite Peeters.

Spotkanie odbędzie się w sobotę 13 października o godzinie 19:00 w domu pielgrzyma „AMICUS” przy ulicy Hozjusza 2 w Warszawie.

Marguerite Peeters to autorka książek poświęconych globalizacji zachodniej rewolucji kulturowej, konsultor dwóch papieskich rad, doradca biskupów afrykańskich oraz analityk procesów globalizacji.

Ks. prof. Tadeusz Guz jest dziekanem Zamiejscowego Wydziału Nauk Prawnych i Ekonomicznych KUL w Tomaszowie Lubelskim i przez kilkanaście lat był wykładowcą w Gustav-Siewerth-Akademie w niemieckim Weilheim. Jego główne kierunki badawczego zainteresowania to filozofia prawa, prawo naturalne, metafizyka, antropologia, etyka, filozofia Boga, filozofia gospodarki, historia filozofii, filozofia religii, filozofia postmodernistyczna, filozofia lewicy. Ksiądz profesor jest także uznanym ekspertem od protestantyzmu.

Serdecznie zapraszamy!

LINK DO WYDARZENIA