Nowa globalna etyka: wyzwanie dla prawego sumienia. Przypominamy debatę z 2016 roku.

0
2194
[bsa_pro_ad_space id=5]

Pani dr Aldona Ciborowska tłumaczy klarownie, jaka jest agenda tzw. zrównoważonego rozwoju, oraz na czym polega dekonstrukcja w globalnym myśleniu. Polecamy zapoznać się z tłem tego zjawiska !

[bsa_pro_ad_space id=8]

Pod filmem linki do artykułów nt. zrównoważonego rozwoju, planów ONZ i tzw. „ocieplenia klimatu”, gdy tymczasem NASA ostrzega przed wejściem słońca w kolejną fazę i możliwym oziębieniem.

PS. Przepraszamy za słabą jakość nagrania – P.P.Jak donosi Polonia Christana, kluczowe decyzje w tej kwestii [dalsza znaczna redukcja CO2 – przyp. red.] miałyby zapaść podczas grudniowego szczytu klimatycznego ONZ w Katowicach. Tam przywódcy światowi mają zobowiązać się do jeszcze większej redukcji emisji dwutlenku węgla (gazu życia niezbędnego do procesu fotosyntezy, w wyniku którego powstaje tlen) niż to zrobiono w Paryżu, podpisując umowę klimatyczną w 2015 roku. 

Podczas gdy ONZ straszy ociepleniem klimatu, NASA przestrzega przez dramatycznym ochłodzeniem. NASA donosi, że Słońce wchodzi w jedno z najgłębszych minimów aktywności, co może zaowocować ochłodzeniem klimatu. „Obserwujemy trend ochłodzenia” – twierdzi Martin Mlynczak z Langley Research Center w NASA. – Wysoko nad powierzchnią Ziemi, nasza atmosfera traci energię cieplną. Jeśli obecne tendencje będą się utrzymywać, już wkrótce może zostać ustanowiony rekord zimna – dodaje.

Portal amerykański na temat zmian klimatycznych ClimateScienceNews.

 

Polska chce być prymusem Agendy 2030. Groźba zrównoważonego rozwoju. Zobacz co przygotowuje rząd PiS!

Depopulatorzy: liczba Polaków powinna skurczyć się o połowę

[bsa_pro_ad_space id=4]