Zaproszenie na 6 września: Centrum Życia i Rodziny: „Ochrona życia i rodziny w czasach obecnych.”

0
1309
[bsa_pro_ad_space id=5]

Szanowni Państwo,

[bsa_pro_ad_space id=8]

po wakacjach wznawiamy otwarte czwartki w redakcji Polityki Polskiej na najważniejsze tematy naszego życia społeczno-religijno-politycznego.

W czwartek 6 września o godz. 17:00 zapraszamy na spotkanie z panem Pawłem Kwaśniakiem z Centrum Życia i Rodziny (www.czir.org). który podejmie temat jakże istotny dla przyszłości społeczeństwa polskiego:

„Ochrona życia i rodziny w czasach obecnych.”

LINK DO WYDARZENIACentrum Wspierania Inicjatyw dla Życia i Rodziny zostało powołane, aby dawać publiczne świadectwo o dwóch fundamentalnych prawdach, na których opiera się nasza cywilizacja i wynikający z niej porządek społeczny, a mianowicie:

  • każdy człowiek ma prawo do życia od poczęcia do naturalnej śmierci,
  • rodzina oparta na nierozerwalnym małżeństwie między kobietą a mężczyzną, otwarta na przyjęcie i wychowanie dzieci jest podstawą prawidłowego funkcjonowania społeczeństwa.

Te prawdy, które jeszcze do niedawna były uznawane za oczywiste, z coraz większą gwałtownością są atakowane przez promotorów tzw. „cywilizacji śmierci” i „dyktatury relatywizmu”. Pojęcia te sformułowane przez papieży Jana Pawła II i Benedykta XVI doskonale demaskują współczesne utopie, które pod pretekstem budowania nowoczesnego społeczeństwa ograniczają prawo do życia i zmieniają definicję rodziny.

[bsa_pro_ad_space id=4]