Urząd Miasta w Poznaniu zawiadamia prokuraturę ws. plakatu o homoseksualistach, a promocja homoseksualizmu go nie gorszy

0
1057
[bsa_pro_ad_space id=5]

Poznański urząd miasta złożył zawiadomienie do prokuratury w sprawie plakatu Fundacji Pro – Prawo do Życia, który od kilku dni wisi na ścianie jednej z kamienic. – Nie godzę się na takie działania w przestrzeni publicznej – podkreślił prezydent Jacek Jaśkowiak.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Plakat przedstawiający m.in. dwóch nagich mężczyzn niosących kolorową flagę został powieszony na poznańskiej Wildzie przez Fundację Pro – Prawo do Życia.
      Na plakacie umieszczono także napis wskazujący, że „70 proc. zachorowań na AIDS dotyczy pederastów. Pederaści żyją średnio 20 lat krócej. 31 proc. dzieci wychowywanych przez lesbijki i 25 proc. wychowywanych przez pederastów jest molestowana. Czyny pedofilskie zdarzają się wśród homoseksualistów 20 razy częściej”.

https://s.tvp.pl/images2/f/3/a/uid_f3a55808e70cde8481b0da4fb54ce7dd1533719335011_width_907_play_0_pos_0_gs_0_height_515.jpg

Mariusz Dzierżawski z Fundacji Pro – Prawo do Życia w przesłanym PAP komunikacie podkreślił, że „naturalną ochroną dzieci przed wykorzystaniem jest poczucie wstydu. Od czasu rewolucji seksualnej media intensywnie pracują, aby to poczucie wstydu zniszczyć”.

– Nieprzyzwoite zdjęcia i zachowania stały się normą w gazetach i telewizji. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja w internecie. Ale deprawatorom to nie wystarcza. Postanowili niszczyć poczucie wstydu u dzieci poczynając od żłobków i przedszkoli. Robią to od wielu lat w całej Europie, również w Polsce. Naszą intencją jest poinformowanie rodziców, że celem edukacji seksualnej jest deprawacja waszych dzieci i uczynienie z nich łatwego łupu pedofilów – zaznaczył Dzierżawski.

Dodał, że „niszczeniu poczucia wstydu i deprawacji dzieci służą również parady ekshibicjonistów, publicznie demonstrujących swoją seksualność. W sierpniu taka parada ma odbyć się w Poznaniu. Dlatego wywiesiliśmy w tym mieście bilbord informujący o patologiach związanych z homoseksualizmem”.

Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak poinformował w mediach społecznościowych, że Urząd Miasta Poznania złożył zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa w sprawie plakatu. Chodzi o wykroczenia z art. 51 par. 1 i art. 141 Kodeksu wykroczeń, czyli wywoływania zgorszenia w miejscu publicznym i umieszczenia w miejscu publicznym nieprzyzwoitego napisu lub rysunku.

– Nie godzę się na takie działania w przestrzeni publicznej Poznania. Ze swojej strony postępowanie w sprawie legalności tej konstrukcji prowadzi Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego – podkreślił prezydent.

W sobotę ulicami Poznania przejdzie Marsz Równości. W tym roku wydarzenie odbędzie się pod patronatem prezydenta miasta Jacka Jaśkowiaka.

Za: Fundacja Pro – Prawo do Życia

[bsa_pro_ad_space id=4]