USA: 12.12 w święto MB z Guadalupe, różaniec na wybrzeżach i granicach („Rosary on the Coasts and Borders”).

0
1070
[bsa_pro_ad_space id=5]

USA: 12.12 w święto MB z Guadalupe, różaniec na wybrzeżach i granicach („Rosary on the Coasts and Borders”). virgendeguadalupeAmerykanie swoją akcję nazwali „Różańcem na wybrzeżach i granicach” („Rosary on the Coasts and Borders”). Intencją ich modlitwy ma być ochrona Ameryki przed dżihadem, utratą wiary i aborcją.

[bsa_pro_ad_space id=8]

Amerykański „Różaniec do granic” odbędzie się 12 grudnia 2017 roku, czyli w Święto Matki Boskiej z Guadelupe. Uczestniczyć w niej mają reprezentanci ze wszystkich stanów i terytoriów USA. Zaproszeni są też Kanadyjczycy.

Wybór terminu nie jest przypadkowy. W Guadelupe miały miejsce jedyne oficjalnie uznane przez Stolicę Apostolską objawienia Maryi na terenie Ameryk. Matka Boska z Guadelupe w 1946 roku została uznana za patronkę Ameryk. A Jej obraz został zabrany przez wojsko Juana de Austria (dowódcy armii chrześcijańskiej) na bitwę pod Lepanto w 1571 roku.

Właśnie w rocznicę tej bitwy, w Święto Matki Boskiej Różańcowej, odbył się w Polsce „Różaniec do granic”. Jest to celowe nawiązanie, gdyż organizatorzy „Różańca na wybrzeżach i granicach” wprost mówią, że wzorują się na polskiej akcji i że podziwiają Polskę za utrzymywanie stanu prawnego chroniącego życie, a także przyjmowanie chrześcijańskich, a nie islamskich (dżihadystycznych), uchodźców.

Za: Wnet.fm i Lifesitenews.com

[bsa_pro_ad_space id=4]